„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Vánoční besídka 2017

Na 2. neděli adventní se už tradičně zaplní sokolovna rodiči a prarodiči a dalšími diváky, aby zhlédli předvánoční vystoupení žáků základní školy a dětí mateřské školy.

Po úvodním slovu ředitelky školy vystoupili žáci s pohybovým vystoupení, následovalo ledové vystoupení dětí z mateřské školy, které vůbec nestudilo. Naopak jejich vystoupení všechny v sále zahřálo u srdíčka. A úsměvy na tvářích zůstaly dále i při pohádce, kterou nacvičili žáci základní školy. Celé vystoupení bylo velice zdařilé.... děti zpívaly, recitovaly, tancovaly, hrály jako herci, měnily kulisy při představení, převlékaly si kostýmy, vzájemně si napovídaly... a to měly mít ještě trému, protože každý z nich chtěl svoji naučenou roli předvést co nejlépe... ale tréma se neobjevila. Vystoupení všech dětí bylo velice zdařilé a jako zaslouženou odměnu se za pár dní dočkají Ježíška. Přejeme všem krásné a poklidné vánoční svátky.

Přidáno 13. 12. 2017, autor: Jitka Řezníčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru