„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Trochu jiné jaro ve školce

 

Trochu jiné jaro ve školce

 

Jaro je v plné parádě tady, i když v letošním roce je trávíme všichni úplně jinak, než bychom si přáli. Ve školce je nyní pusto a prázdno. Dobu bez dětí jsme využili na opravy hraček, třídění stavebnic, výtvarných potřeb, úklid skladů, přesazování květin. Dětské štěbetání zde ale chybí a moc se na děti těšíme.

S rodiči komunikujeme prostřednictvím emailu, zasíláme dětem nabídku vzdělávacích aktivit. Také jsme pro ně připravili venkovní stezku s úkoly. Ke svátku matek jsme dětem a maminkám poslali námi zazpívanou písničku, kterou jsme se učili minulý rok. Děti si ji tak mohly připomenout a maminkám k svátku zazpívat.

Na jarní měsíce jsme měli naplánováno spoustu výletů a akcí, ale situace nám to letos nedovolí. Myslím, že rádi přivítáme možnost být spolu ve třídě a na zahradě

Doufejme, že tato doba brzy skončí a všichni se zde sejdeme ve zdraví a dobré náladě. Na všem špatném hledejme něco dobrého… v tomto případě jsme měli jedinečnou příležitost trávit čas s rodinou a věnovat se sami sobě.                                                                                                                                                                                                                            

                                 

Přidáno 13. 5. 2020, autor: Vladimíra Foralová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru