„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Otevření mateřské školy do konce školního roku

 

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/ 2020

Mateřská škola je otevřena od pondělí 18. května 2020.

Při cestě do školy a ze školy mají mít děti a jejich doprovod roušky a dodržovat dvoumetrové odstupy v souladu s krizovými opatřeními.

V šatně se bude převlékat vždy pouze jedno dítě s doprovodem, aby se zde neshromažďovalo více osob najednou. Doprovod se v prostorách MŠ pohybuje vždy v roušce. Prosíme, zdržujte se v šatně a na zahradě školy po co nejkratší dobu, která je nutná k předání a vyzvednutí dítěte. Pokud uvidíte, že někdo již čeká u budovy mateřské školy na vstup, počkejte před brankou v určených odstupech nebo v autě.

V chodbě u vchodových dveří naleznete dezinfekci pro Vás a děti. Po předání učitelce si děti půjdou společně se zaměstnancem školy umýt ruce teplou vodou a mýdlem. Místo ručníků se budou používat jednorázové ubrousky.

Děti a pedagogičtí pracovníci mateřské školy roušky v prostorách školy mít nemusí, ostatní provozní pracovníci ano. Aktivity se budou organizovat tak, aby bylo možné větší než obvyklou část dne strávit venku. Ve třídě a prostorách budovy se bude často větrat a dezinfikovat povrchy, toalety, umyvadla, kliky a předměty, které používá větší počet lidí.

U školního stravování si děti samy pití ani příbory brát nebudou, obslouží je učitelky nebo zaměstnanci školy.

V příloze naleznete ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, které prosím podepište a přečtěte si, zda dítě nebo jakákoli osoba žijící v jedné domácnosti, nepatří do rizikové skupiny. Čestné prohlášení pak přineste před prvním vstupem do školy.

Děti do školky mohou jít pouze naprosto zdravé, jinak učitel kontaktuje zákonné zástupce k okamžitému vyzvednutí dítěte.

Před znovuotevřením školy bude uskutečněn důkladný úklid, dezinfekce. Rovněž při přípravě jídla je nutné dodržovat zvýšenou měrou běžná hygienická pravidla. Všichni zaměstnanci školy jsou poučeni o zpřísněných podmínkách.

 

 

Přidáno 13. 5. 2020, autor: Vladimíra Foralová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru