„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Maškarní karneval ŠD

Vpondělí 24. února 2020 se ve školní družině konal KARNEVAL MASEK s bohatým programem. Žáci naší školy se po obědě proměnili v úžasné postavy z pohádek a filmů. (Jestli je poznáte, uvidíte ve fotogalerii.) Každá maska měla šanci se předvést při své typické činnosti. Po přehlídce, kde se mnohým tajil překvapením dech,se hrála židličkovaná. Mozkové buňky si masky procvičily v pohádkovém kvízu, který si žáci předem sami vymysleli. Schválně, víte, jak se jmenoval les, kde žil loupežník Rumcajs? Jak se jmenovala manželka Shreka a Popelčina sova? Na masky čekalo ještě pět stanovišť různých aktivit kreslení, fotbálek, hokej, ping pong a účesový koutek. Velmi oblíbeným stanovištěm bylo občerstvení, které děti obstaraly. Všechno bylo tak lákavé a dobré! Na závěr karnevalu čekala na děti tombola, kdy si mohly vybrat poslepu drobný dárek. Všechny nás to moc bavilo a strašně rychle to uteklo. Proto se už teď těšíme na další karneval!  J.Š.   Foto najdete zde.

Přidáno 25. 2. 2020, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru