„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Krásná jako kvítka ..je ta země...

Výtvarná soutěž

Krásná jako kvítka * International competition

Mezinárodní dětská výtvarná soutěž v oboru kresby a grafiky „Krásná jako kvítka…“, jejíž vrcholem je zářijová výstava nejlepších prací v KD L. Janáčka. Od začátku její existence v roce 1990 se jí zúčastnily děti z mnoha zemí světa – ČR, Slovenska, Polska, Litvy, Lotyšska, Estonska, Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Rumunska, Německa, USA, Austrálie, Srbska a Slovinska, Argentiny, Kazachstánu, Thajska, z Finska, Švédska, Číny a Indie. Každý rok je vyhlášeno nové téma. Záštitu přebírají významné osobnosti našeho kulturního a společenského života.

ZŠ Lesonice posílá výtvarné práce žáků:

  1. kategorie 1.-2. ročník:

U nás za domem 1, U nás za domem 2

S tátou v lese – PODZIM, S tátou v lese – JARO

 

  1. kategorie 3.-4. třída:

Hrady a zámky

Mám rád náš dům

Dovolená v Beskydech

Na konci vesnice

Na dovolené v Čechách

U babičky

 

  1. kategorie 5.-6. ročník:

Vycházky se školou

Můj dům - můj hrad

Starý mlýn

 

Přidáno 24. 4. 2018, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru