„Pro život, ne pro školu se učíme.”
image Kalendář akcí
loader Načítám...

Fond Vysočiny

Kavárna po škole

12.11. jsme pořádali druhý ročník Kavárny po škole, tentokrát následoval průvod světel. Co k tomu dodat? Nápad paní ředitelky Jitky Řezníčkové jasně ukazuje, že máme společný zájem s dětmi, rodiči i se širokou věřejností. Otevřeně spolu komunikovat, setkávat se bez předsudků, uvědomovat si pravou hodnotu lidských setkání, nekritizovat, ale zapojit se, užívat si společně času, který máme k dispozici. Prostě "otevřená škola pro všechny" ....

Nezbývá, než poděkovat dětem, které se na akci velmi těšily a připravovaly. Všem rodičům, kteří udělali velkou radost svým dětem, že se akce zúčastnili. Věřejnosti, zaměstnancům školy, hasičům a OÚ za spolupráci, vstřícnost a ochotu.

Velmi nás potěšilo a děkujeme, že nás také navštívily rodiny žáků, kteří k nám do školy již nechodí. Vzhledem k malému kolektivu a rodinné atmosféře se ve škole stále cítí jako "mezi svými".

Děkujeme všem!

Další fotografie zde.

Přidáno 12. 11. 2019, autor: Jana Mertlová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru